Ta strona używa plików COOKIES. Polityka prywatności i więcej na temat plików COOKIES ...

TRANSLATION_REQUIRED (PA-CO-BANK)

SGB
 

Szczegóły aktualności

Aktualności

A A A | Drukuj
2019-10-09

MOBILNE PRZYSPIESZENIE - APPLE PAY


Tekst alternatywny

Banki Spółdzielcze SGB przyspieszają w obszarze mobilnym! Zgodnie ze strategią przyspieszenia w obszarze nowoczesnych płatności mobilnych wdrożyliśmy już BLIKA, Google Pay, Apple Pay i Garmin Pay. Kolejnym etapem są płatności Fitbit Pay. W niedalekiej przyszłości planujemy też odpalić nową aplikację mobilną, która pozwoli naszym klientom w pełni korzystać z bankowości w swoim telefonie.


Apple Pay to łatwiejszy i bezpieczniejszy sposób płacenia w sklepach, aplikacjach i internecie. Możesz błyskawicznie zapłacić za pomocą urządzeń, których używasz na co dzień. Apple Pay to także bezpieczniejsza i szybsza metoda płatności w sieci i aplikacjach, która nie wymaga zakładania kont ani wypełniania długich formularzy.


Jesteśmy obecni w mediach! Wspólna kampania telewizyjna, przygotowana przez dwa zrzeszenia – Spółdzielczą Grupę Bankową i Grupę BPS – startuje 21 października. Dodatkowo SGB planuje rozszerzenie kampanii dla naszego Zrzeszenia w lokalnej sieci kin oraz intensywne działania digital.Webinarium "Mobilne przyspieszenie Apple Pay"

Jak dodać kartę do Apple Pay?

Jak używać Touch ID płacąc Apple Pay z kartą SGB?

Jak używać Face ID płacąc Apple Pay z kartą SGB?

powrót do listy