Ta strona używa plików COOKIES. Polityka prywatności i więcej na temat plików COOKIES ...

TRANSLATION_REQUIRED (PA-CO-BANK)

SGB
 

Szczegóły aktualności

Aktualności

A A A | Drukuj
2019-10-09

MOBILNE PRZYSPIESZENIE - BLIK


Tekst alternatywny

Banki Spółdzielcze SGB przyspieszają w obszarze mobilnym! Zgodnie ze strategią przyspieszenia w obszarze nowoczesnych płatności mobilnych wdrożyliśmy już BLIKA, Google Pay, Apple Pay i Garmin Pay. Kolejnym etapem są płatności Fitbit Pay. W niedalekiej przyszłości planujemy też odpalić nową aplikację mobilną, która pozwoli naszym klientom w pełni korzystać z bankowości w swoim telefonie.


Z płatności BLIK może skorzystać każdy, kto posiada aktywną aplikację Portfel SGB z dodaną przynajmniej jedną kartą. Do Google Pay, Apple Pay i Garmin Pay możemy dodawać karty VISA i Mastercard. Tym samym jako Banki Spółdzielcze SGB i SGB-Bank SA dołączamy do grupy najbardziej zaawansowanych technologicznie polskich instytucji finansowych.


Jesteśmy obecni w mediach! Wspólna kampania telewizyjna, przygotowana przez dwa zrzeszenia – Spółdzielczą Grupę Bankową i Grupę BPS – startuje 21 października. Dodatkowo SGB planuje rozszerzenie kampanii dla naszego Zrzeszenia w lokalnej sieci kin oraz intensywne działania digital.Jak zainstalować BLIK'a?

Jak używać BLIK'a?

powrót do listy