Ta strona używa plików COOKIES. Polityka prywatności i więcej na temat plików COOKIES ...

TRANSLATION_REQUIRED (PA-CO-BANK)

SGB
 

Szczegóły aktualności

Aktualności

A A A | Drukuj
2017-10-06

Uwaga oszuści !!!

Szanowni Państwo, w związku z pojawiającymi się próbami wyłudzenia informacji o klientach poprzez rozmowy telefoniczne w Kanałach elektronicznych SGB24 zamieszczony zostanie poniższy komunikat (widoczny po zalogowaniu).
Szanowny Kliencie,
W ostatnim czasie odnotowuje się zwiększoną liczbę prób wyłudzenia informacji o klientach poprzez rozmowy telefoniczne. Oszuści bardzo często podają się za pracownika Banku, kancelarii prawnej lub firmy współpracującej z Bankiem. Celem oszustów jest pozyskanie informacji o loginie, haśle a także o kodzie SMS, lub danych osobowych. Posiadając ten komplet danych oszuści zmieniają numer telefonu w profilu klienta i od tego momentu wszystkie SMS z kodami służącymi do autoryzacji transakcji wysyłane są na numer oszusta.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www: https://zbp.pl/dla-konsumentow/bezpieczny-bank/aktualnosci
Pamiętaj:
- Bank nigdy nie wymaga podawania loginu i hasła podczas rozmów telefonicznych oraz w korespondencji elektronicznej. Nigdy nie ujawniaj tych informacji!
- Jeżeli dojdzie do podejrzanego kontaktu, należy jak najszybciej poinformować nasz Zespół Call Center (800 888 888 / (+48) 61 647 28 46).
- W każdej nietypowej sytuacji, budzącej wątpliwości możecie Państwo zawsze skontaktować się z naszym Zespołem Call Center (800 888 888 / (+48) 61 647 28 46).
powrót do listy