Ta strona używa plików COOKIES. Polityka prywatności i więcej na temat plików COOKIES ...

TRANSLATION_REQUIRED (PA-CO-BANK)

SGB
 

Szczegóły aktualności

Aktualności

A A A | Drukuj
2016-04-27

Ataki na klientów bankowości internetowej

Szanowni Państwo
W związku z wywołującymi niepokój informacjami medialnymi dotyczącymi rzekomych przypadków ataków na systemy informatyczne Banków w Polsce, pragniemy poinformować, iż nie dotyczy to PA-CO BANKU. Niemniej jednak przypominamy o zasadach bezpiecznego korzystania z systemu bankowości elektronicznej zamieszczonych na stronie internetowej Banku www.pacobank.pl oraz bezpośrednio na stronie dostępu do bankowości elektronicznej CUI. Informujemy, że dokładamy wszelkich możliwych starań, by użytkowany przez Państwa system był bezpieczny.

W trosce o bezpieczeństwo dokonywanych przez Państwa transakcji za pośrednictwem CUI zachęcamy do korzystania z funkcjonalności podnoszących bezpieczeństwo użytkowania systemu bankowości elektronicznej, takich jak:
Filtrowanie adresu IP użytkownika, która uniemożliwi logowanie się do systemu z innych niż dozwolone adresy IP,
Zastosowanie podwójnej (tj. przez dwóch akceptantów) akceptacji dyspozycji realizowanych przez Państwa przelewów,
Zastosowanie limitów jednorazowych i dziennych transakcji zabezpieczających przez nieuprawnionymi dyspozycjami wyższych kwotowo operacji.

Prosimy każdorazowo po zalogowaniu o dokładne sprawdzenie zgodności adresu strony bankowości elektronicznej https: //ebank.cui.pl/Pabianice/...
Tych z Państwa, którzy jeszcze nie skorzystali z dodatkowych rozwiązań w zakresie bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej prosimy o kontakt z placówkami Banku.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie funkcjonowania systemu bankowości elektronicznej prosimy Państwa o kontakt z Call Center pod nr: 691 940 528, 601 144 135 oraz poprzez adres e-mail: informatyka@pacobank.pl.

W załączeniu komunikat z dnia 26.04.2016 r. Rady Bezpieczeństwa Banków przy Związku Banków Polskich.
Załącznik ZBP
powrót do listy